Piękny, młodzieńczy uśmiech wykreowany przez ekspertów w Stomacare doskonale wyeksponujesz w oprawie pełnych ust i gładkiej twarzy. Dla Twojej wygody w naszej Klinice oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Decydując się na zabiegi anty-aging u Nas masz pewność, że trafiasz w ręce doświadczonych specjalistów. Pracujemy wyłącznie na preparatach renomowanych firm takich jak m.in. Botox/Vistabel, Juvederm

Jak medycyna estetyczna pomaga w zachowaniu naturalnego, młodzieńczego wyglądu?

Są dwa główne komponenty, odpowiedzialne za starzenie się twarzy :

 • zmarszczki dynamiczne spowodowanych nadmierną aktywnością mięśni
 • zmarszczki statyczne, związanych z utratą przez skórę jej pierwotnej objętości, których przykładem są bruzdy nosowo-wargowe.

Zrównoważona terapia obydwu powyższych czynników, zapewnia zachowanie naturalnego, młodzieńczego wyglądu na długo:

 • zastosowanie Botoxu relaksuje mięśnie ,dzięki czemu zostają wygładzone zmarszczki mimiczne
 • zastosowanie wypełniacza na bazie kwasu hialuronowego przywraca utraconą objętość i wygładza zmarszczki statyczne , uzupełniając braki naturalnego kwasu hialuronowego w skórze
Kwas Hialuronowy (HA)

Jest naturalną substancją występującą w organizmie człowieka. Codziennie jedna trzecia jego ilości w organizmie jest usuwana i wytwarzana na nowo. Wraz z upływem czasu w skórze maleje zawartość kwasu hialuronowego-który jest ważnym czynnikiem nawilżającym. Z wiekiem skóra staje się bardziej sucha. Zmniejsza się również warstwa tkanki tłuszczowej, co powoduje utratę pulchności i gładkości a także młodzieńczego kolorytu i blasku. HA używany do zabiegów estetycznych jest dokładnie oczyszczony, zapewnia długotrwałe , naturalne rezultaty. HA jest substancją wchłanianą , co oznacza że wyniki zabiegów z jego użyciem są w pełni odwracalne.
efekty działania kwasu hialuronowego

Botox

Działanie tym preparatem jest prostą, niechirurgiczną metodą, pozwala wygładzić uciążliwe, głębokie bruzdy pomiędzy brwiami.10minutowa procedura polega na kilku drobnych wstrzyknięciach. Powtarzające się wielokrotne skurcze mięśni prowadzą do pojawienia się zmarszczek dynamicznych. BOTOX powoduje rozluźnienie mięśni odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek. Rezultaty są spektakularne i widoczne w ciągu kilku dni od zabiegu. Preparat wygładza zmarszczki poprzeczne czoła , lwią zmarszczkę, zmarszczki wokół oczu i w wielu innych miejscach.
botox-przed-po
Dzięki zastosowaniu BOTOXU i KWASU HIALURONOWEGO można zmienić wygląd /zlikwidować:

 • poziome bruzdy na czole
 • zmarszczki gładzizny czoła
 • zmarszczki wokół ust
 • linie marionetki
 • kontur oraz objętość ust
 • kąciki ust
 • fałdy nosowo-wargowe
 • kości policzkowe
Jak długo trwa zabieg?

Iniekcja trwa do 15-20 minut (w zależności od okolic podania). Dodatkowo należy uwzględnić czas na konsultację przed wykonaniem zabiegu.

Czy zabieg będzie bolesny?

W zasadzie zabieg jest bezbolesny a dodatek środka znieczulającego do preparatu Juvederm sprawia, że zabieg z jego użyciem jest wyjątkowo komfortowy dla pacjenta.

Kontakt

StomaCare
ul. Łucka 20 lok. uż. 21
00-845 Warszawa

tel. (22) 216 86 37
tel. (22) 620 78 80
tel kom. +48 500 119 453
mail: gabinet@stomacare.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 -14:00