Drodzy pacjenci jest nam miło poinformować, że po tygodniach przygotowań rozpoczęliśmy przyjęcia.Charakter naszej pracy wymusza szczególnie bliski kontakt z pacjentem. Podczas zabiegu powstaje bioaerozol, w którym mogą znajdować się wirusy i który osiada na powierzchniach w promieniu nawet do kilku metrów od twarzy pacjenta. Według publikacji naukowych powstałych po epidemii COVID19 w innych krajach, personel gabinetu stomatologicznego jest na pierwszym miejscu wśród zawodów narażonych na zakażenie. Wirus przeniesiony na lekarza lub asystentkę może być następnie źródłem zakażenia kolejnych pacjentów. W trosce o bezpieczeństwo Państwa i personelu każdego pacjenta musimy traktować jako potencjalnie zakażonego.Zapewniamy, że zachowujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa zalecane przez Polskie Towarzystwo Stomatologiczne i Ministerstwo Zdrowia.Mając na uwadze bezpieczeństwo Wasze i personelu, wprowadziliśmy szereg procedur:

* Umówienie wizyty odbywa się tylko drogą telefoniczną lub mailową.

* Czas pomiędzy wizytami pacjentów został wydłużony tak, aby żaden pacjent nie miał bezpośredniego kontaktu z innym pacjentem

* Personel podczas zabiegu ubrany jest w kombinezon ochronny, fartuch chirurgiczny, maseczkę FPP3, maseczkę chirurgiczną, gogle ochronne, przyłbice, ochraniacze na obuwie, czepek ochronny oraz dwie pary rękawiczek.

* Po każdej wizycie jest wykonana dezynfekcja , dekontaminacja i fumigacja gabinetu.

* Na wizytę prosimy zgłaszać się w wyznaczonej godzinie* Na wizytę prosimy zgłaszać się bez osób towarzyszących, a dzieciom może towarzyszyć jeden opiekun

* Przed każdą wizytą będzie możliwość dezynfekcji rąk, otrzymają Państwo rękawiczki oraz ochraniacze na obuwie

* Każdy pacjent będzie poddany pomiarowi temperatury

* Przed wizytą niezbędne jest wypełnienie ankiety epidemiologicznej

Koszty wszystkich zabiegów pozostają na tym samym poziomie co przed pandemią, jednakże do ceny zabiegu zmuszeni jesteśmy doliczyć 100 zł na pokrycie kosztów środków ochrony indywidualnej.
Prosimy o płatność bezgotówkową.