Usługi

StomaCare znów przyjmuje pacjentów.

Drodzy pacjenci jest nam miło poinformować, że po tygodniach przygotowań rozpoczęliśmy przyjęcia. Zapisy na wizyty pod numer 500 119 453.

Gabinet StomaCare czasowo zamknięty

W związku z sytuacją epidemiologiczną wywołaną COVID – 19 jesteśmy zmuszeni podjąć decyzję o czasowym zamknięciu gabinetu StomaCare od 16.03.2020 do odwołania.

Elektrostymulacja metodą Żenni

Istotą tej rewolucyjnej terapii jest wykorzystanie tzw. diadynamicznych prądów Bernarda w kombinacji z prądem galwanicznymi do stymulacji chorych i osłabionych narządów.

Unikalna metoda lecznicza w StomaCare

Istotą tej rewolucyjnej terapii jest wykorzystanie tzw. diadynamicznych prądów Bernarda w kombinacji z prądem galwanicznymi do stymulacji chorych i osłabionych narządów. Wynalazca metody, dr Viktor Żenni, zmodyfikował aparat od dawna wykorzystywany w fizykoterapii, podobnie jak całą metodę, rozszerzając jej zastosowanie.

Medycyna estetyczna

Piękny, młodzieńczy uśmiech wykreowany przez ekspertów w Stomacare doskonale wyeksponujesz w oprawie pełnych ust i gładkiej twarzy. Dla Twojej wygody w naszej Klinice oferujemy zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

Decydując się na zabiegi anty-aging u Nas masz pewność, że trafiasz w ręce doświadczonych specjalistów. Pracujemy wyłącznie na preparatach renomowanych firm takich jak m.in. Botox/Vistabel, Juvederm

Zabiegi chirurgiczne

W naszej Klinice staramy się zmniejszać stres towarzyszący zabiegom chirurgicznym do minimum.

Możesz nam zaufać:

 • Oddajesz się w ręce doświadczonego i sprawnego chirurga
 • Cały personel otoczy Cię profesjonalną opieką
 • Zabieg odbędzie się w idealnie sterylnych warunkach
 • Obejmiemy Cię opieką pozabiegową
 • Skontrolujemy proces gojenia

Profilaktyka

Zapobiegaj problemom z zębami

W trosce o zdrowie naszych pacjentów szczególną uwagę przywiązujemy do profilaktyki.przegląd zębów
Stawiamy na:

 • profesjonalne czyszczenie zębów w gabinecie
 • fluoryzację
 • lakowanie zębów
 • wczesne wykrywanie początkowej próchnicy
 • instruktaż prawidłowej higieny

Leczenie paradontozy

Senior woman with apple Paradontoza czyli zapalenie przyzębia to choroba cywilizacyjna, która dotyka coraz młodszych pacjentów i niestety często jest bagatelizowana. Późno zdiagnozowana i nie leczona może prowadzić zaniku kości, rozchwiania i utraty zębów.

Przyczyną większości przypadków paradontozy są bakterie kamienia nazębnego, powodujące stan zapalny. Bardzo istotną rolę w rozwoju tej choroby odgrywają również mechanizmy immunologiczne gospodarza oraz predyspozycje genetyczne i palenie papierosów.

Jeśli zauważysz u siebie:

 • odsłanianie szyjek zębowych,
 • ból dziąseł,
 • krwawienie dziąseł

to nie lekceważ tych objawów i zgłoś się do naszego stomatologa.

Leczenie ortodontyczne dzieci

ortodoncja-dzieci

Wczesna diagnoza ułatwi leczenie

Nie ma nic cenniejszego niż uśmiech na twarzy Twojego dziecka. Zadbaj już teraz aby Twoja pociecha mogła w przyszłości z dumą prezentować równe zęby i piękny profil twarzy. W trosce o prawidłowy rozwój zębów i kości szczęki zalecamy spotkanie z naszym ortodontą dziecka w wieku od 3-7 lat.

W Stomacare wiemy, że wczesna diagnoza jest najkorzystniejsza dla Twojego dziecka ponieważ:

 • umożliwia lekarzowi ortodoncie wykrycie nieprawidłowości i ustalenie właściwego czasu ich korygowania
 • w niektórych przypadkach wskazane jest rozpoczęcie leczenia aparatem ruchomym jeszcze na etapie zębów mlecznych jako przygotowanie do leczenia właściwego
 • odpowiednio wcześnie można wyeliminować szkodliwe nawyki jak ssanie palca czy wargi oraz zaburzenia jak oddychanie przez usta czy przetrwały typ połykania niemowlęcego(wpychanie języka między zęby)
 • taka wczesna interwencja czyni łatwiejszym i mniej czasochłonnym uzupełnienie leczenia w późniejszym okresie
 • ortodonta jest w stanie kontrolować wzrost i rozwój szczęk w czasie gdy wyrzynają się zęby stałe i zmienia się wygląd twarzy i we właściwym momencie rozpocząć leczenie aparatem stałym

Stomatologia dziecięca

stomatologia-dziecieca

Najmłodsi pacjenci w naszym gabinecie są wyjątkowo ważni.

Jako rodzice zdajemy sobie sprawę jak ciężko przekonać dziecko do wizyty w gabinecie lekarskim. Wielu z nas do dziś źle kojarzą się pierwsze wizyty u dentysty. W Stomacare dzięki doświadczonej kadrze lekarskiej z troskliwym podejściem oraz nowoczesnym metodom leczenia i eliminacji stresu łamiemy stereotypy o stomatologach. Dokładamy wszelkich starań aby wizyta Twojej pociechy u naszego dentysty nie skończyła się płaczem, ale pozostawiała same miłe wspomnienia. Takie podejście sprawi, że dziecko chętnie będzie odwiedzać stomatologa , jego zęby pozostaną zdrowe, a rodzice zyskają komfort psychiczny podczas bezstresowych wizyt.

Leczenie zębów

Nie odwlekaj wizyty u stomatologa

Próchnica początkowa najczęściej nie boli, a kiedy już występują dolegliwości bólowe to jest to stan bardzo zaawansowany. Leczenie podjęte odpowiednio wcześnie może okazać się niemal bezbolesne. Im większy stopień zniszczenia zęba tym leczenie jest dłuższe, mniej komfortowe oraz bardziej kosztowne.

Kontakt

StomaCare
ul. Łucka 20 lok. uż. 21
00-845 Warszawa

tel. (22) 216 86 37
tel. (22) 620 78 80
tel kom. +48 500 119 453
mail: gabinet@stomacare.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 -14:00