Wybielanie

wybielanie-zdjęcie porównawcze przed i po wybieleniu

Pastą i szczoteczką można usunąć osad i drobne przybarwienia. Nie zmieni to jednak ciemnego koloru zębów. Zrobić to można jedynie przez stosowanie profesjonalnej metody wybielania zębów.

To prostsze niż myślisz. Dzięki metodom wybielania stosowanym w naszym gabinecie można sprawić, że zęby bez większej ingerencji staną się bardziej jasne, lśniące i przyciągające uwagę.

Praktykowane w Stomacare metody są zupełnie bezpieczne, a zarazem skuteczne. W naszej Klinice z zabiegu wybielania zębów skorzystało już ponad tysiąc zadowolonych pacjentów.Przeprowadzono liczne badania, które stwierdziły, że prawidłowo wykonane wybielanie zębów pod kontrolą lekarza nie niszczy szkliwa.

Lampa Beyond Polus

Olśniewająco białe zęby w godzinę. Czytaj więcej

Metoda nakładkowa
  • Na pierwszej wizycie lekarz kwalifikuje pacjenta, udziela wszelkich informacji, dobiera stężenie preparatów do koloru i stanu zębów oraz pobiera wyciski do wykonania indywidualnie dopasowanych nakładek
  • Na drugiej wizycie lekarz dopasowuje nakładki i udziela instrukcji

Dzięki tej metodzie zęby stają się wyraźnie bielsze, odporne na przebarwienia, zachowując równocześnie swój naturalny blask. Efekty utrzymują się średnio ok. 2 lat przy odpowiedniej diecie, higienie i regularnych zabiegach profesjonalnej higienizacji.

Kontakt

StomaCare
ul. Łucka 20 lok. uż. 21
00-845 Warszawa

tel. (22) 216 86 37
tel. (22) 620 78 80
tel kom. +48 500 119 453
mail: gabinet@stomacare.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 -14:00