Opinie


Wybrane opinie naszych pacjentów

Polecam! Założyłam i ściągnęłam aparat ortodontyczny w klinice StomaCare. Od samego początku panuje tu świetna atomosfera oraz profesjonalne podejście do pacjenta. Poprzez zakres usług: m.in. stomatologia, ortodoncja oraz stomatologia estetyczna StomaCare gwarantuje kompleksowe leczenie na bardzo wysokim poziomie. Szczególne podziękowania dla lek. dent. Katarzyny Ratyńskiej-Afek za przygotowany i przeprowadzony plan leczenia, który dopełnił lek. dent. Sebastian Orlikowski swoim skrupulatnym podejściem do wykończenia estetycznego. Szczególne podziękowania również dla Pani Anny, która swoją energią i postawą powoduje, że chętnie pokazuje się swój „nowy” i szeroki uśmiech. Dziękuję i polecam wszystkim.
kamila damps
www.google.pl
Świetna jakość, usługi przystępne cenowo. Od lat korzystam z usług dr Orlikowskiego, serdecznie polecam, fachowe podejście, doradztwo i prewencja (zarówno leczenie, zabezpieczanie, czy poprawa estetyczna jak nadbudowa czy wybielanie uzębienia)!
Katarzyna Pawelec-Kochańska
www.facebook.com
Dr. Roguś wykonał u mnie operację dwuszczękową. Od pierwszej konsultacji, przez operację, do usunięcia mikroimplantów. Wszystko przebiegło pomyślnie. Dziękuję Panu za zaangażowanie i profesjonalne podejście. Polecam z całego serca.
P. K.
www.znanylekarz.pl
Szukalam ortodonty prawie 10 lat, aż trafilam do StomaCare. Tu znalazłam bardzo profesjonalne podejście do leczenia. Przy każdej wizycie Pani Katarzyna- ortodonta, krok po kroku objaśnia plan dalszego leczenia. Bardzo miła, delikatna i z dużym doświadczeniem Pani Anna- asystentka. Plan leczenia jest realny, bez zbędnego wydłużania czasu leczenia. W każdej chwili można przyjść do gabinetu z problemem i nikt nie przejdzie koło nas obojętnie. Jednym słowem – POLECAM z całego serca.
ewa żqayy
www.google.pl
Polecam gabinet StomaCare. Miło i profesjonalnie. Szczególnie polecam zabieg higienizacji u Ani Ziółkowskiej. Bezboleśnie a efekt osiągnięty.
Wiola Szostak
www.facebook.com
Jestem pacjentką w Stomacare od paru lat, moje zęby dzięki opiece dr Afek i dr Orlikowskiego są obłędne 😁😁, cenie wszystkich za profesjonalizm, serdeczne podejście do pacjenta, szybkie działanie w nagłych przypadkach, pani Ania również jest fantastyczna 😁😁 Dzięki całej ekipie wizyta u stomatologa to czysta przyjemność 😁😁😁😁😁 Brawo Wy 💪💪💪
Ula Komuda
www.google.pl