smilePiękny, biały uśmiech daje więcej pewności siebie i pomaga w osiąganiu sukcesów. Dzięki nowoczesnym zabiegom stomatologii estetycznej eksperci w Stomacare pomogą Ci uzyskać uśmiech o jakim zawsze marzyłeś.

Licówki porcelanowe

Nawet jeśli zęby są równe i białe nadal może im brakować tego ‚czegoś’ do ideału. Mogą być zbyt małe, z przerwami, pościerane, ukruszone bądź z dużą ilością plomb i nierówną powierzchnią. Dla naszych specjalistów to nie problem. Mamy świetne rozwiązanie – Licówki PLATIN. Ta innowacyjna metoda, w porównaniu do tradycyjnych licówek nie wymaga szlifowania zębów. To super-cienkie listki porcelany, indywidualnie wykonane dla każdego pacjenta w najlepszym laboratorium protetycznym w Polsce. Ich wykonanie jest zupełnie bezbolesne, a efekt naturalnie piękny.

Korony pełnoceramiczne

Ząb złamany, martwy i ciemny lub mocno zniszczony? Można go uratować, poprawić jego wygląd i wzmocnić. Idealnym rozwiązaniem, szczególnie w zębach przednich jest korona w całości wykonana z porcelany, bez elementów metalowych. Jej podstawowa zaleta to brak problemu z odsłanianiem się z biegiem lat przy dziąśle rąbka metalu. Kolor takiej korony jest też bardziej naturalny, pozbawiony sinej barwy.

Wybielanie zębów

Każdy chce mieć białe zęby. Żeby osiągnąć upragniony efekt w bezpieczny sposób najlepiej oddać się w ręce profesjonalistów. Nie warto samodzielnie eksperymentować. Nasz lekarz dobierze indywidualnie odpowiednią metodę i stężenie preparatu tak aby zabieg był bezpieczny i skuteczny. Przed zabiegiem wybielania konieczne jest profesjonalne oczyszczanie zębów z kamienia i osadów co przyśpieszy efekt rozjaśniania zębów.

Niewidoczne aparaty

Marzysz o prostych zębach, ale nie wyobrażasz sobie siebie z metalowym aparatem w buzi? Estetyczne aparaty działają równie efektywnie, a nie musisz się ich wstydzić. Do wyboru są aparaty kryształowe, przeźroczyste aparaty samoligaturujące bądź wyjmowane, bezbarwne nakładki prostujące zęby Clear Aligner.

Kontakt

StomaCare
ul. Łucka 20 lok. uż. 21
00-845 Warszawa

tel. (22) 216 86 37
tel. (22) 620 78 80
tel kom. +48 500 119 453
mail: gabinet@stomacare.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - Piątek: 8:00 - 20:00
Sobota: 9:00 -14:00